Bezpečnostní list Alkoholové dezinfekce Anti-COVID

Anti Covid ČEPRO - BL ČEPRO r_1_25_03_v2.pdf (270,3 kB)

Obnovení činnosti Oú Radiměř od  20.4.2020

Od pondělí 20. dubna 2020 bude obnovena činnost Obecního úřadu Radiměř ve standardním  rozsahu. Úřední hodiny se obnovují v plném rozsahu tak, jak byly zavedeny před nouzovým stavem.

Pondělí         7,30 – 12                   13 – 17

Úterý                 -                                  -

Středa           7,30 – 12                   13 – 17

Čtvrtek              -                             13 – 15

Pátek                 -                                  -

I nadále bude platit, že bude uzavřen hlavní vchod do obecního úřadu. Žádáme proto občany, aby vždy využili zvonek umístěný na pravé straně schodiště. Občané mají také možnost si návštěvu obecního úřadu domluvit předem na telefonním čísle  461 594 133, 736 629 417, případně na emailové adrese obec@radimer.net

Žádáme občany, aby pro úhrady poplatků využívali bankovní převod a omezili tak přímé platby na obecním úřadě. Číslo účtu 1283353379/0800.

Na obecní úřad nevstupujte bez ochrany dýchacích cest. Použijte respirátor,  roušku, ústenku, šálu, šátek nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének. Při vstupu na obecní úřad použijte dezinfekci na ruce, která je umístěna za vstupními dveřmi. Dodržujte odstup 2 metry od ostatních osob.

starosta obce Radiměř

Roman Satrapa

Vítejte na stránkách Obce Radiměř

Obec Radiměř leží v nádherné krajině, ve které se projevují rysy Českomoravské vrchoviny. Oblast Radiměře je charakteristická vrásčitou krajinou, která je zvlněná, pokrytá lesy, pastvinami a zemědělskou půdou. Samotná obec se skrývá v dlouhém údolí, z jehož úbočí je nádherný výhled jak na samotnou vesnici, tak do dáli, kde jsou vidět blízké Svitavy a okolní obce.

Mezi turistické zajímavosti obce patří v první řadě nádherné okolí skýtající plno příležitostí k výletům do přírody a houbaření. Pro sportovce  je k dispozici areál Tělovýchovné jednoty, kde se nachází fotbalové hřiště s vybudovaným zázemím, dále nově vybudované multifunkční hřiště pro různé druhy sportu. Dále je v tomto areálu vybudována odpočinková zóna s dětským hřištěm. Ve středu obce se nachází cyklistické posezení, které slouží k odpočinku cyklistům, kteří využívají cyklotrasy ve směru na Svojanov nebo Poličku.

Radiměř je rozlehlou obcí a její délka činí necelých 9 kilometrů. Pro vyznavače zimních sportů je v horní části obce vybudován  lyžařský vlek, který lze využít pouze při dobrých přírodních sněhových podmínkách.

Aplikace RADIMĚŘ

Důležité informace okamžitě a přímo od zdroje - výpadek proudu, hlášení místního rozhlasu, změna pracovní doby či dovolená lékařů nebo pracovníka pošty, nadcházející obecní akce, apod. Informace kdekoliv a okamžitě k dispozici. Neslyšíte dobře obecní rozhlas? Nevadí o důležité informace nepřijdete.

Co pro to musíte udělat? Vezměte svůj chytrý telefon či tablet, stáhněte a nainstalujte si zdarma aplikaci z Google Play s názvem Radiměř. Nepotřebujete žádné přihlašovací údaje. Vše je zcela zdarma. Aplikace funguje na proncipu tzv. notifikací. Kdykoliv je v aplikaci k dispozici nová zpráva, automaticky se zobrazí ve vašem zařízení. Nic neplatíte. Zprávy nezapadnou v záplavě jiných oznámení a e-mailů.

Pro telefony se systémem Android ke stažení již nyní, pro Apple zařízení k dispozici do konce listopadu.

07.12.2017 14:48
Soukromý prodejce pan Hrabal oznamuje občanům, že bude prodávat v naší obci Ve čtvrtek 7 .prosince živé ryby. V době od 12,15  hodin zdrží se dle zájmu ( asi 15 minut )                 Místo...
06.12.2017 14:49
Sbor dobrovolných hasičů Radiměř 1 oznamuje, že výroční schůze se bude konat v pátek 8. prosince od 18 hodin v jídelně u sálu ZD v Radiměři.
01.12.2017 13:37
Zemědělské družstvo Radiměř oznamuje, že 1. prosince od 9:30 do 17 hodin proběhne výplata nájemného v pokladně ZD Radiměř.
28.11.2017 09:56
Konání 18. zasedání zastupitelstva v úterý 28.11.2017 v 18:00 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu v Radiměři čp. 170
24.11.2017 08:46
zveřejněna veřejná vyhláška – zahájení řízení o změně č. 1 územního plánu Radiměř   Více zde: http://radimer.imunis.cz/edeska/file.asp?id=11921&ts=RjmFAKb6CLjOpFhXwsurSp5KAU9OvBs%3D